Budování značky | cpk-cz.eu

Vyhledávání na webuBudování obchodní značky

Budování značky

Budování obchodní značky je pro budoucí úspěch velice zásadní, pomůžeme Vám je vybudovat.

Team ČPK

Budování silné obchodní značky-tedy takové, která přiláká zájem zákazníků a jejich věrnost tím, že vytvoří nabídku hodnoty a základ pro vztah s nimi-vyžaduje jasnou efektivní značku a její perspektivní pozice.


Základ je ve strategických a taktických postupech.


Je potřeba mít pouze jednoho architekta, někoho, kdo naplní a zkoordinuje strategii napříč různými médii a trhy. Pozice značky je ta část identity s nabídkou hodnoty, která má být aktivně sdělena cílovému publiku a jež demonstruje výhody oproti konkurenci.


Lidé, kteří mají toto na starosti, kladou důraz na nacházení a řešení problémů i na odhalování nových trendů na trhu a reakci na ně. Podíl na trhu, dokonce u nejlepších značek a v nejlepších časech, bude vždy podléhat výkyvům a tlaku konkurence. A neustále se také budou objevovat nové trendy v distribuci, motivaci zákazníků a mnoha dalších oblastech.


Značka firmy v zásadě nenese žádné výpovědi o kvalitě výrobků, ale místo toho definuje hodnoty. Má zprostředkovávat určitý životní pocit, má definovat spojení mezi obecně ceněnými kulturními vlastnostmi a konkrétní firmou.


Zákazník se začíná zajímat o to, co se za značkou skrývá, jaké má firma postavení na trhu. Je tedy nutné dbát na strategii.


Rozvíjení profesní prestiže 

Vstupte...

Motivace-koučink

service

Pro Vás a nejen pro Vás, ale i možnost díky Vám pomoci a inspirovat své okolí.
více...

Arbitráže

Trápí Vás časté a nekonečné soudní tahanice s Vašimi dlužníky, kteří uměle prodlužují řízení? Existují řešení v podobě arbitráží, kdy soudce či soudkyni nahrazuje tzv. rozhodce ad hoc.
více...

Právo

service

Všem podnikatelům i firmám nabízíme služby právní poradny...
více...

Webdesign

service

Potřebujete zviditelnit? Vytvoříme Vám nové webové stránky, které níkdo nepřehlédne.
více...

 
 

Rozdělovník

Upozornění

9/12 2011

Představenstvo ČPK jednohlasně odsouhlasilo úpravu členského příspěvku ve výši 899,- Kč/rok.