Vyhledávání na webu

Podnikatelské financování a úvěry

FINANCE

Skromnost bývá často jen povýšenou slabostí, ctností z nouze...

Team ČPK

Spolupracujeme s investory, s bankovními i nebankovními institucemi.


Úroková sazba: od 2,45 % p.a. Splatnost: 15-30 let. Hlavními partnery jsou: mcc Holding S.A. / mcc Investment S.A. / mcc Consulting A.G., AKCENTA, spořitelní a úvěrové družstvo.


Můžeme tolerovat:
krátkou nebo nulovou historii, nebo přechod mezi zaměstnáními a podnikáním; pro banky "nevhodný" obor podnikání nebo účel úvěru; optimalizované daňové přiznání; pro banku nedostatečné dosavadní hospodářské výsledky; zdroj splácení: % z dosavadního obratu, u FOP akceptace budoucích příjmů u projektů či startu podnikání; příjmy z pronájmu lze akceptovat až do výše 85% tržního nájmu; problémové zadlužení a závazky; zápisy v registrech dlužníků; dluhy vůči finančnímu úřadu, správě soc. zabezpečení, zdravotní pojišťovně apod., které budou zpravidla řešeny úvěrem od ASUD (AKCENTA – spořitelní a úvěrové družstvo); odstranitelná právní či věcná břemena nebránící užívání nemovitosti.


Netolerujeme nebo nefinancujeme:
klienty, kterým na nemovitosti k zajištění "visí" exekuce (nutné předem vyplatit a uvolnit); retailové konsolidace předlužených FO s "predátory" na listu vlastnictví, kteří neakceptují návrh ASUDu na vznik zástavního práva před čerpáním úvěru; developerské projekty v začátcích (u developerských projektů není jisté, zda budou finalizovány); FVE (fotovoltaické elektrárny), u kterých jsou zdrojem splátek výnosy z FVE a bez jištění nemovitostí; úvěry zajištěné jednoúčelovými nebo naddimenzovanými nemovitostmi; spotřebitelské úvěry definované zákonem č. 145/2010 Sb., o spotřebitelském úvěru a o změně některých zákonů.
Poradenské služby
 

Vstupte...

Motivace-koučink

service

Pro Vás a nejen pro Vás, ale i možnost díky Vám pomoci a inspirovat své okolí.
více...

Arbitráže

Trápí Vás časté a nekonečné soudní tahanice s Vašimi dlužníky, kteří uměle prodlužují řízení? Existují řešení v podobě arbitráží, kdy soudce či soudkyni nahrazuje tzv. rozhodce ad hoc.
více...

Public relations

Potřebujete zviditelnit Váš výrobek nebo službu? Potřebujete být veřejně zastupováni? Máme řešení...
více...

Webdesign

service

Potřebujete zviditelnit? Vytvoříme Vám nové webové stránky, které níkdo nepřehlédne.
více...

 
 

Rozdělovník

Upozornění

9/12 2011

Představenstvo ČPK jednohlasně odsouhlasilo úpravu členského příspěvku ve výši 899,- Kč/rok.