Vyhledávání na webu

Krizový management

Krizový management

Dvě malá slůvka, na kterých všechno záleží. ZAČNĚTE HNED...

Team ČPK

Současná doba je charakteristická turbulentním a velice dynamických prostředím života společnosti. Ještě nikdy od doby průmyslové revoluce nebylo třeba, aby manažeři v umění podnikatelského vedení se museli velmi rychle naučit (nebo také odnaučit) tolika různým věcem.


Důvodem tohoto "rozruchu" v manažerském myšlení je skutečnost, že se na světové scéně objevily nové hybné síly (globalizace, technologie), které počátkem 90. let minulého století si vynutily zavedení nových manažerských praktik a přístupů—managementu v podmínkách kritických změn.


Krizový management může nastoupit v okamžiku, kdy se firmě daří špatně a v podstatě jde o její další bytí či nebytí. Pasiva výrazně převyšují aktiva, na splácení dluhů nejsou peníze, nebo odbyt klesá a noví zákazníci nepřichází... Zkrátka situace, kdy je třeba sáhnout k razantním změnám ve firmě. Nebo: firma úspěšně roste, ale postupně se dostává do "krize růstu" – aby mohla růst dál a zákazníci byli spokojení, je třeba změnit systém , zavést nové způsoby vnitřní komunikace atd.


V takovýchto situacích lze očekávat, že se zvýší i zájem veřejnosti o firmu a dění v ní.


Jsme schopni zajistit krizové řízení firmy s nasazením a to takovým způsobem, aby byla firma vyvedena z největších problémů a byl jí pokud možno navrácen původní lesk. Je však třeba si uvědomit, že taková cesta bývá trnitá a bolestná.

Management 

Vstupte...

Motivace-koučink

service

Pro Vás a nejen pro Vás, ale i možnost díky Vám pomoci a inspirovat své okolí.
více...

Arbitráže

Trápí Vás časté a nekonečné soudní tahanice s Vašimi dlužníky, kteří uměle prodlužují řízení? Existují řešení v podobě arbitráží, kdy soudce či soudkyni nahrazuje tzv. rozhodce ad hoc.
více...

Portfolio služeb

service

Nabízíme celou řadu služeb, každému jsme schopni pomoci, zviditelnit jej či pomoci v nesnázích...
více...

Tvorba webů

service

Potřebujete vyrobit webové stránky nebo upravit stávající? S námi to není žádný problém.
více...

 
 

Rozdělovník

Upozornění

9/12 2011

Představenstvo ČPK jednohlasně odsouhlasilo úpravu členského příspěvku ve výši 899,- Kč/rok.