O spolčnosti | cpk-cz.eu

Vyhledávání na webu

Kdo jsme

ČESKÁ PODNIKATELSKÁ KONFEDERACE

je společností, která poskytuje ucelené služby podnikatelům v České republice, řeší jejich obtíže, komunikuje za ně s třetími osobami případně úřady, zpropagovává jejich služby a výrobky, provádí Public Relations svých klientů, napomáhá jejich obchodům, vyhodnocuje rizika jednotlivých obchodů, business plánů a investicí, provádí daňová poradenství, provozuje podnikatelskou právní poradnu v rozsahu obchodního a občanského zákoníku. Česká podnikatelská konfederace je pomocníkem a oporou každého českého podnikatele.


V dnešní době je vysoká náročnost nejen na služby nebo výrobky, ale i na funkčnost, prestiž a ekonomickou schopnost firmy. Pokud podnikatel chce dosáhnout výborné kvality své služby či výrobku, nezbývá mu čas ani prostor na ostatní aspekty podnikání a povinností s nimi spojených. Potřeby klienta jsou závislé na jeho stoupající náročnosti na kvalitu a cenu. To má za následek problematiku firem, které ustanou na místě z neinformovanosti trhu a stagnuje jejich ekonomika. Každý produkt (služba, výrobek) potřebuje individuální přístup, aby uspěl na dnešním trhu, týká se to ale i majitele produktu, tzn. firmy. V ČR není Public Relations všeobecně moc známé a využívá toto speciální odvětví oficiálně převážně malé procento firem. PR ale skýtá mnoho možností, jak dojít ke svému cíli. Musí ale být ve správných rukou. Vybudování a rozvíjení profesní prestiže je druhým nejdůležitějším cílem. Prvním je produkt či služba. Neexistuje na světě žádný člověk, který rozumí všemu a není to ani důležité ani nutné, z těchto důvodů existuje mezi lidmi spolupráce, díky které můžete jít po cestě ke splnění svých firemních cílů. Česká podnikatelská konfederace Vám může pomoci tyto sny vyplnit.


Naše priority

ČPK byla založena jako sdružení, jejíž prioritou je propagace výrobků a služeb českých firem zejména na území ČR. Dále se zaměřujeme na prosazování zájmů podnikatelských subjektů v ČR, usilujeme o to, aby podnikatelské klima bylo v ČR co nejpříjemnější, nejméně byrokratické a celkově užitečné. Aby vláda chápala podnikatele jako osoby, které tento stát drží nad vodou a aby je vnímala a naslouchala jim. Je třeba si uvědomit, že podnikatel tento stát nic nestojí, stát mu nic nedává a jen z něj bere. Nemusí mu zajišťovat práci, vyplácet podporu v nezaměstnanosti či sociální a jiné dávky, jednoduše stát podnikatelům skutečně téměř nedává nic, jen vybírá povinné odvody a daně. Takže logicky z věci, mají podnikatelé právo, aby jim stát, potažmo vláda naslouchala a možné jejich problémy spolu s nimi řešila. Bohužel dnešní situace taková není, i když musíme uznat, že je lepší, než bývala, ovšem není taková, jaká by být měla. A i proto je zde Česká podnikatelská konfederace, aby zastávala skutečné zájmy podnikatelů a to nejen v otázkách daňových, ale celkového podnikatelského prostředí. Staňte se našimi členy a podpořte nás a tím i sebe a svoji budoucnost.
Členství
 

Vstupte...

Motivace-koučink

service

Pro Vás a nejen pro Vás, ale i možnost díky Vám pomoci a inspirovat své okolí.
více...

Poradenství

service

Nabízíme všem českým podnikatelům a firmám komplexní poradenské služby od public relations až po právní poradnu.
více...

Public relations

Potřebujete zviditelnit Váš výrobek nebo službu? Potřebujete být veřejně zastupováni? Máme řešení...
více...

SEO

service

Nevidí Vás vyhledávače google či seznam? Napravíme a zvýšíme Vám návštěvnost a klientelu.
více...

 
 

Rozdělovník

Upozornění

9/12 2011

Představenstvo ČPK jednohlasně odsouhlasilo úpravu členského příspěvku ve výši 899,- Kč/rok.