Vyhledávání na webu

Poradenství a konzultace

Poradenství

Nabízíme českým podnikatelům kompletní konzultační a poradenské služby.

Team ČPK

Stačí vlastnit jedno vnuknutí (tzv. "co" chcete prodávat) a o zbytek potřebných věcí se máte možnost poradit. Nic Vám tedy nestojí v cestě k úspěchu.

Můžete namítat, že nemáte potřebné finance, prostor, materiály, spolehlivý personál atd. Ale to jsou pouze výmluvy. Je totiž skvělé, že žijeme v České republice, zde máte velice mnoho možností "jak".


Naše společnost dokáže vyvinout vynikající výsledky společným úsilím a individuální jedinci díky společnosti vynikají. Po staletí se rozvíjí jakákoli lidská činnost a to díky informacím, ať díky náhodě nebo specificky zaměřené činnosti. Potřeby člověka (klienta) jdou den za dnem vpřed. Pokud firmy stagnují z jakéhokoli důvodu, tím stagnuje jejich ekonomika.


Neexistuje člověk, který by ovládal veškeré dovednosti lidí. Proto existuje spolupráce a díky ní každý člověk může dojít ke splnění svého firemního cíle. Z těchto důvodů existuje Česká podnikatelská konfederace.


Je důležité pracovat, protože o to stojíte a chcete tvořit hodnoty, plnit si své sny, vytvářet úspěchy, atd. To, že máte nějaké problémy nebo nejistoty ve svém podnikání, neznamená, že špatně pracujete.


Na začátek je nutné vytvořit systematické pracovní nasazení. Zní to náročně, ale jen zní. Když chcete výsledky, nic těžkého to není. K tomuto systému potřebujete externí poradce, ti mají nadhled, ale to nejdůležitější a to informace! My patříme k takovým, kteří dělají svou práci rádi, na jakýkoli problém nebo nejistotu máme řešení. Výhodou spolupráce s námi je finanční i časová úspora, rychlý užitek, máme společné řešení pro každou firmu na míru. Víme "jak".


Česká republika je výkonná díky svým občanům a protože dokážeme být velice výkonní, můžeme se stát jedním z nejvyspělejších států. Záleží na každém z nás, jaké máme cíle a sny.Profesionalita ve firmách je vizitkou, která je poskytována klientům. Její stupeň hodnoty je oceněn aktivitou zákazníka.


Nejdůležitejší body:

Výrobek nebo služba je základním kamenem. U výrobku je potřebná co nejlepší kvalita, obal, atd. U služby um, chování, vstřícnost, atd.
Způsob prodeje je závislý na prostředí, lokalitě, množství nabízených výrobků nebo služeb, atd.
Prodej, zde je potřeba pracovat na detailech komunikace se zákazníkem.
Péče o klienta je nejdůležitější, pokud chceme pokračovat v úspěchu firmy.
Další nabídky výrobků nebo služeb rozvíjejí vztah mezi klientem a firmou a přinášejí užitek oběma stranám.


Tyto body je nutné vypracovat do co nejvyšší kvality. Ale jak bylo "řečeno", není nutné umět ovládat a znát vše, co se týká práce nejen okolo základního kamene podnikání (výrobek, služba). Důležité je mít kvalitní základní kámen.


Naše společnost dokáže společným úsilím s vámi vyvinout a vytvořit vynikající výsledky, které vám pomohou na cestě k úspěchu a nezávislosti.


Česká podnikatelská konfederace je pomocníkem a oporou každého českého podnikatele, může být tedy i oporou Vaší.Kontakt 

Vstupte...

Motivace-koučink

service

Pro Vás a nejen pro Vás, ale i možnost díky Vám pomoci a inspirovat své okolí.
více...

Poradenství

service

Nabízíme všem českým podnikatelům a firmám komplexní poradenské služby od public relations až po právní poradnu.
více...

Portfolio služeb

service

Nabízíme celou řadu služeb, každému jsme schopni pomoci, zviditelnit jej či pomoci v nesnázích...
více...

SEO

service

Nevidí Vás vyhledávače google či seznam? Napravíme a zvýšíme Vám návštěvnost a klientelu.
více...

 
 

Rozdělovník

Upozornění

9/12 2011

Představenstvo ČPK jednohlasně odsouhlasilo úpravu členského příspěvku ve výši 899,- Kč/rok.