Právní poradenství | cpk-cz.eu

Vyhledávání na webu

Právní pomoc a poradenství

Právní poradenství

Poskytujeme občanům ČR služby právní poradny vč. poradny internetové.

Team ČPK

Vítá Vás právní poradna České podnikatelské konfederace. Co je to právní poradna? V podstatě se jedná o právní poradenství a právní pomoc podnikatelům. V tomto ohledu jde zejména o právní služby plynoucí z občanského či obchodního zákoníku, případě zákona insolvenčního.


Věříme, že jsme schopni poskytnout Vám kvalitní právní služby a poradenství nejen v oblasti insolvence či pomoci v exekucích, ale i v ostatních oblastech občanských, obchodních či rozhodčích. Věříme, že Vám můžeme za poskytnutí našich služeb nabídnout i velice zajímavou cenu, která je dána množstvím a rozsahem poskytovaných služeb. Již od uzavření vztahu víte, kolik zaplatíte a jaké služby můžete využívat.


Právní oblast v podnikání nebo i životě nese s sebou nádech nervozity i stresu pouze v okamžiku, kdy nemáte potřebné informace a odpovídající spolehlivou pomoc. V dnešní době vskutku je na člověka dávána velká odpovědnost a velké množství změn k tomu. Z těchto důvodů není možné se věnovat a pracovat na zdokonalení svého produktu v takovém měřítku, jak by bylo potřeba. A zde má podnikatel na výběr, buď se bude zdržovat studiem a zjišťováním potřebných informací nebo navštíví odborníky a ti mají i zkušenosti, jak v daném problému postupovat.


Orientujeme se na veškerá odvětví práva v podnikání v České republice.
OBCHODNÍ A OBČANSKÉ PRÁVO


Pro podnikatele vypracováváme běžné i složité smlouvy s jasnou vymahatelností smluvních ujednání, zastupujeme je před úřady, ale i třetími osobami a vymáháme jejich pohledávky. Jsme skutečným pomocníkem podnikatelů ve všech rovinách a na všech úrovních.


Pro občany, tedy nejen pro podnikatele, máme zřízenu právní poradnu.


Poskytujeme rozsáhlé znalosti v obchodním a občanském právu ČR.
INTERNETOVÁ PRÁVNÍ PORADNA


Zdarma provozujeme internetovou právní poradnu on-line v těch nejzákladnějších právních věcech. Své dotazy je možné zaslat prostřednictvím elektronické pošty do naši právní kanceláře na e-mail pk@cpk-cz.eu.


Základní dotazy řešíme absolutně zdarma, ty komplikovanější a časově náročnější jsou již zpoplatněny, ovšem i tak jsou ceny spíše symbolické.


Výhoda této poradny je nesporně v ušetřeném čase a finančních nákladech. A pokud je potřeba širší propracování i tak zaručujeme cenovou výhodu a úsporu, ale nikoli v kvalitě odvedené práce.


Hlavním smyslem internetové právní poradny je maximální poradenství Vám, podnikatelům České republiky. Vždy se v naší právní poradně snažíme zodpovědět Vaše dotazy v co možná nejkratší lhůtě, ovšem ne vždy je toto možné, proto u internetových dotazů prosíme o trošku strpení. Věřte, že pokud Vám odpověď z naší právní poradny nedorazila, není to tím, že by se ztratila, nýbrž jsme zahlceni. Vždy však odpovíme na každý dotaz.
Kontakt 

Vstupte...

Motivace-koučink

service

Pro Vás a nejen pro Vás, ale i možnost díky Vám pomoci a inspirovat své okolí.
více...

Arbitráže

Trápí Vás časté a nekonečné soudní tahanice s Vašimi dlužníky, kteří uměle prodlužují řízení? Existují řešení v podobě arbitráží, kdy soudce či soudkyni nahrazuje tzv. rozhodce ad hoc.
více...

Právo

service

Všem podnikatelům i firmám nabízíme služby právní poradny...
více...

SEO

service

Nevidí Vás vyhledávače google či seznam? Napravíme a zvýšíme Vám návštěvnost a klientelu.
více...

 
 

Rozdělovník

Upozornění

9/12 2011

Představenstvo ČPK jednohlasně odsouhlasilo úpravu členského příspěvku ve výši 899,- Kč/rok.