Vyhledávání na webu

Public relations

Naše poslání

Jsme servisní organizací každého českého podnikatele, pomůžeme všem, kteří skutečně chtějí být úspěšní...

Team ČPK

Co je Public Relations?

Public relations (PR) jsou souborem sociálně komunikačních aktivit, které vedou k utváření pozitivního obrazu organizací směrem k veřejnosti jako celku. S ohledem na danou cílovou skupinu organizace, jsou jednotlivé činnosti public relations plánovány tak, aby v co největší míře pracovaly s danou skupinou a ovlivňovaly její vnímání. Tento fakt si v dnešní době uvědomuje výrazný počet zadavatelů reklamy a snaží se o to, aby public relations bylo součástí komunikační a marketingové strategie.Cíle

Naším cílem je začlenění public relations do komunikační a marketingové strategie firem a jejích produktů. Kombinací public relations aktivit a dalších prvků marketingového mixu dokážeme výrazně zvýšit účinnost kampaní.


Na základě definovaných cílů připravujeme PR aktivity, které pomáhají budovat renomé značky a úspěšně podporují prodej produktů. Snažíme se o to, aby každý realizovaný PR projekt byl postaven na zajímavém nápadu, který přitáhne pozornost.


Veškeré vnímání firmy veřejností je alfou i omegou PR. Jakýkoli detail je nutné propracovat do vynikajících výsledků. Naše společnost se specializuje na komplexní práci PR, pokud má klient zájem jen o některá odvětví, rádi mu vyhovíme. Poskytujeme hodinové poradenské a konzultační služby, proto není potřeba se obávat, že si nás musíte "pronajmout" ve větším rozsahu. Můžete s námi řešit své jednotlivé otázky a neplatit měsíční honoráře.


Čtyři krátká slova shrnují to, co pozvedlo většinu úspěšných lidí nad davy: ještě o kousek více. Udělali vše, co se od nich očekávalo a ještě o kousek více. A to je naše priorita.


Více Vám rádi zodpovíme osobně, zavolejte nám a my se Vám budeme rádi věnovat...


Kontakt 

Vstupte...

Motivace-koučink

service

Pro Vás a nejen pro Vás, ale i možnost díky Vám pomoci a inspirovat své okolí.
více...

Finance

Máte nápady a představy a nemáte dostatek finačního krytí? Pomůžeme jak s projekty a záměry, tak také s financemi...
více...

Právo

service

Všem podnikatelům i firmám nabízíme služby právní poradny...
více...

Webdesign

service

Potřebujete zviditelnit? Vytvoříme Vám nové webové stránky, které níkdo nepřehlédne.
více...

 
 

Rozdělovník

Upozornění

9/12 2011

Představenstvo ČPK jednohlasně odsouhlasilo úpravu členského příspěvku ve výši 899,- Kč/rok.