Webdesidn | cpk-cz.eu

Vyhledávání na webu

Web design

page-service

je základním kamenem vzhledu webových stránek. Jedná se o grafický vzhled stránek, tedy to, co uživatel vidí. Návštěvnost stránek závisí do jisté míry po dokonalém SEO právě na web designu. SEO Vám zajistí pozici ve vyhledávačích, zajistí Vám potencionální klientelu, ovšem design stránek musí klienta upoutat, aby neodešel jinam. Ruku v ruce s těmito skutečnostmi musí samozřejmě také jít kvalitní a srozumitelný obsah, to však chápeme jako samozřejmost.


Jak postupujeme?

Stanovením cílů a vize Cíle jsou základním kamenem úspěšné práce. Vy nám řeknete, jakých cílů chcete pomocí svého webu dosáhnout, a my Vám Vaše vize pomůžeme zapracovat do konkrétní podoby Vašeho webu.
Podrobná analýza. Analýza vychází ze stanovených cílů a má za úkol určit budoucí vlastnosti Vašeho webu. Je důležité znát silné a slabé stránky, konkurenci a specifika Vašeho oboru. Na to všechno klademe při analýze patřičný důraz. Je třeba design provést v souladu s oborem Vaší působnosti, avšak pokud možno zcela odlišným způsobem od konkurence. Toto dokážeme zařídit a vypracovat.
Originální grafický návrh a webdesign. Grafický vzhled, tedy web design, zajistí vašemu webu důvěryhodnost, poutavost a také podpoří jeho použitelnost. Vytvoříme pro vás grafický návrh, který zaujme návštěvníky a zároveň splní všechny Vaše požadavky a vize.
Všechny weby navrhujeme tak, aby se na nich návštěvníci pohybovali bez obtíží či složitého vyhledávání. V souladu s tímto cílem vytváříme i grafický návrh a přizpůsobujeme mu i jiná technická řešení (SEO, výběr slov do textů apod.).


Nabízíme také vyjímečný průběh spolupráce

Aby práce probíhala plynule a bez komplikací, používáme moderní komunikační metody. Návrhy Vám zašleme v podobě úvodních stránek, později v rozpracovanosti elektronickou cestou a Vy si je můžete v klidu a teple domova či kanceláře projít a sdělit nám zpětnou cestou názor či návrhy změn.
V každé fázi projektu vycházíme z Vašich cílů a požadavků, zároveň se ale snažíme zapojit vlastní zkušenosti a nápady. Kvalitně zpracovaný web je základem Vaší propagace, základem Vašeho rozvoje a potažmo i úspěchu. Naším zájmem je Váš firemní růst, Váš úspěch a Vaše větší konkurenceschopnost. Jsme Česká podnikatelská konfederace, jsme tu od toho, abychom pomáhali českým podnikatelům a vytvářeli jim co nejlepší podmínky k podnikání a prosazení se.
Samozřejmostí je nabídka služeb administrátora, který design podle Vašich požadavků může průběžně měnit a doplňovat (např. fotogalerie).Ceny

Cena bývá stanovená jako celek, tedy web designu a tvorby webu vč. základního nastavení SEO. Cenu nelze přesně určit bez znalostí vize klienta, pro nečleny ČPK začínají na částce cca 5.000,- Kč. Pro členy ČPK bývají podle stupně balíčku služeb v mnoha případech absolutně zdarma.


 

Vzory a návrhy

Návrhy jsou pouze ilustrační, konečný vzhled je vždy po dohodě.
img1 img2 img3 img4 img5
Další >>


 

Vstupte...

Motivace-koučink

service

Pro Vás a nejen pro Vás, ale i možnost díky Vám pomoci a inspirovat své okolí.
více...

Arbitráže

Trápí Vás časté a nekonečné soudní tahanice s Vašimi dlužníky, kteří uměle prodlužují řízení? Existují řešení v podobě arbitráží, kdy soudce či soudkyni nahrazuje tzv. rozhodce ad hoc.
více...

Public relations

Potřebujete zviditelnit Váš výrobek nebo službu? Potřebujete být veřejně zastupováni? Máme řešení...
více...

SEO

service

Nevidí Vás vyhledávače google či seznam? Napravíme a zvýšíme Vám návštěvnost a klientelu.
více...

 
 

Rozdělovník

Upozornění

9/12 2011

Představenstvo ČPK jednohlasně odsouhlasilo úpravu členského příspěvku ve výši 899,- Kč/rok.